Kategorie
Bez kategorii

Lekcje pokazowe dla przedszkolaków

Zapraszamy na lekcje pokazowe z języka angielskiego dla Przedszkolaków. Będą się one odbywały w Hotelu Łabędy, ul. Marksa 11 w następujących terminach i godzinach:

Sobota 09.09.2017

– 10:00-10:30 – 3-latki
– 11:00-11:30 – 4-latki
– 12:00-12:30 – 5-latki

Sobota 16.09.2017 – harmonogram jak wyżej

Sobota 23.09.2017 – harmonogram jak wyżej.

Zajęcia pokazowe będą prowadzone przez nauczycieli, którzy będą prowadzili zajęcia kursowe.

Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w zajęciach pokazowych prosimy o maila na adres zapisy@homeofbears.pl wpisując w tytule maila „Zajęcia pokazowe” oraz w treści imię i nazwisko dziecka oraz dzień i godzinę przyjścia.

 

Zajęcia pokazowe w Hotelu Łabędy organizowane są dla wszystkich zainteresowanych z wszystkich lokalizacji w jakich będą prowadzone zajęcia. Kursy językowe dla nowych grup przedszkolaków rozpoczną się od 2.10.2017.

Autor: Anna Górny-Bogulska

Od 2009 roku właścicielka Home of Teddy. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z dodatkową specjalnością język angielski. Nie wyobrażam sobie pracy innej niż z Dziećmi, dlatego po rozstaniu ze szkoła publiczną wiedziałam, że odnajdę się tylko w sektorze prywatnej edukacji. Pomysł założenia szkoły językowej pojawił się bardzo szybko, dlaczego? Bo Dzieci uwielbiają uczyć się języków obcych, a w Teddy School mogą uczyć się zupełnie inaczej. Jestem pasjonatką pedagogiki, czytam książki i publikacje, gdzie opisane są innowacje pedagogiczne, które staram się wprowadzać w mojej szkole językowej - na przekór zasadzie "teoria swoje, a praktyka swoje". Prywatnie jestem mamą dwóch córek - Celiny i Klementyny. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, ale ważne są także moje pasje - rysunek, film, teatr - na które staram się również znaleźć czas. Chciałabym razem z mężem pojeździć na motocyklu - jak dotąd strach miał większe oczy, kto wie może uda się w najbliższej przyszłości.