Kategorie
Dlaczego Warto

Webinar „Minimediacje metodą SNO w domu, przedszkolu i szkole”

„Drodzy rodzice, prosimy nie wierzyć we wszystko co dzieci mówią o naszym przedszkolu, my nie będziemy wierzyć we wszystko, co dzieci mówią o was”

A gdyby było inaczej? 

Gdyby komunikacja mogła zastąpić domysły i wzajemne oskarżenia. Gdyby to co mówią dzieci o szkole, czy domu i to co mówią dorośli o dzieciach było traktowane z ciekawością, zamiast z oceną.

Jeżeli szukasz takiego świata I chcesz go współtworzyć, to webinar
pt. „Minimediacje metodą SNO w domu, przedszkolu i szkole” jest dla Ciebie.

W ramach ROZWOJOWYCH WTORKÓW w Home of Bears, zapraszamy na wydarzenie: „Minimediacje metodą SNO w domu, przedszkolu i szkole”, który odbędzie się 27.12.2022 o godzinie 17:00 w strefie online.

Jedyne czego potrzebujesz to kubek herbaty, lub kawy, ciepły kocyk i chęć bycia z nami, podczas tej godzinnej podróży do szukania komunikacji, która otwiera okna, a nie buduje mury.

Aby się zapisać, kliknij w link poniżej i bądź z nami, we wtorek 27.12.2022.

Zapisy na webinar

Autor: Anna Górny-Bogulska

Od 2009 roku właścicielka Home of Teddy. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z dodatkową specjalnością język angielski. Nie wyobrażam sobie pracy innej niż z Dziećmi, dlatego po rozstaniu ze szkoła publiczną wiedziałam, że odnajdę się tylko w sektorze prywatnej edukacji. Pomysł założenia szkoły językowej pojawił się bardzo szybko, dlaczego? Bo Dzieci uwielbiają uczyć się języków obcych, a w Teddy School mogą uczyć się zupełnie inaczej. Jestem pasjonatką pedagogiki, czytam książki i publikacje, gdzie opisane są innowacje pedagogiczne, które staram się wprowadzać w mojej szkole językowej - na przekór zasadzie "teoria swoje, a praktyka swoje". Prywatnie jestem mamą dwóch córek - Celiny i Klementyny. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, ale ważne są także moje pasje - rysunek, film, teatr - na które staram się również znaleźć czas. Chciałabym razem z mężem pojeździć na motocyklu - jak dotąd strach miał większe oczy, kto wie może uda się w najbliższej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *