Kategorie
Bez kategorii

Warszaty z języka angielskiego dla przedszkolaków

Dziś ruszyły bezpłatne warsztaty czytelnicze z „Bardzo głodną gąsienicą”/ Eric Carle. Warsztatami objęte są Dzieci z grup 6- latków z przedszkoli na terenie Gliwic.
Dziękujemy Dzieciom z Przedszkola Miejskiego numer 34. Poza czytaniem książki po angielsku, było pokazywanie cyklu życiowego gąsienicy, robienie plakatu, kolorowanka z gąsienicą i oczywiście dyplomy uczestnictwa.

 

Autor: Anna Górny-Bogulska

Od 2009 roku właścicielka Home of Teddy. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z dodatkową specjalnością język angielski. Nie wyobrażam sobie pracy innej niż z Dziećmi, dlatego po rozstaniu ze szkoła publiczną wiedziałam, że odnajdę się tylko w sektorze prywatnej edukacji. Pomysł założenia szkoły językowej pojawił się bardzo szybko, dlaczego? Bo Dzieci uwielbiają uczyć się języków obcych, a w Teddy School mogą uczyć się zupełnie inaczej. Jestem pasjonatką pedagogiki, czytam książki i publikacje, gdzie opisane są innowacje pedagogiczne, które staram się wprowadzać w mojej szkole językowej - na przekór zasadzie "teoria swoje, a praktyka swoje". Prywatnie jestem mamą dwóch córek - Celiny i Klementyny. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, ale ważne są także moje pasje - rysunek, film, teatr - na które staram się również znaleźć czas. Chciałabym razem z mężem pojeździć na motocyklu - jak dotąd strach miał większe oczy, kto wie może uda się w najbliższej przyszłości.