Kategorie
Aktualności Bez kategorii

Czy nasza szkoła jest dla Ciebie?

Jesteśmy firmą rodzinną stworzoną dla rodzin. Naszymi uczniami bardzo często są rodzeństwa. Wśród naszych kursantów można także spotkać całe rodziny – od przedszkolaków? przez dzieci szkolne??, rodziców??‍♀️ oraz dziadków??.
Nasi zaczynają swoją przygodę z angielskim od 3 roku życia. Zapisać można również młodzież, gdyż będąc na rynku od 2009 roku, pierwsi uczestnicy naszych kursów stali się już młodzieżą, dorastając razem z nami. Prowadzimy również grupy dorosłych, a także dojeżdżamy do firm.
Nasza oferta jest skrojona pod Twoją indywidualną miarę, jesteśmy otwarci i gotowi do dialogu. Edukacja u nas to relacja, a relacja to edukacja.

? Zapraszamy na zajęcia dzieci (od 3 roku życia), młodzież i dorosłych
Zajęcia prowadzimy:
? Łabędy, ul. Przyszowska 67
? Łabedy, SP 38
? Łabędy SP 29
? Gliwice, SP 13
? Gliwice, SP 39
? Gliwice, PM 28
? Gliwice, SP 6
? Pilchowice, Zespół Szkolno – Przedszkolny
? Ziemięcice, Szkoła Podstawowa
? Edukacja to u nas relacja, widzimy naszych uczniów i są oni dla nas ważni
Zapisy ruszyły:
? Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – www.homeofbears.pl (zakładka KURSY)
? Za pośrednictwem naszego fangape’a na Facebook’u – poprzez messenger’a
? Za pośrednictwem numeru telefonu: 792-475-152

Autor: Anna Górny-Bogulska

Od 2009 roku właścicielka Home of Teddy. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z dodatkową specjalnością język angielski. Nie wyobrażam sobie pracy innej niż z Dziećmi, dlatego po rozstaniu ze szkoła publiczną wiedziałam, że odnajdę się tylko w sektorze prywatnej edukacji. Pomysł założenia szkoły językowej pojawił się bardzo szybko, dlaczego? Bo Dzieci uwielbiają uczyć się języków obcych, a w Teddy School mogą uczyć się zupełnie inaczej. Jestem pasjonatką pedagogiki, czytam książki i publikacje, gdzie opisane są innowacje pedagogiczne, które staram się wprowadzać w mojej szkole językowej - na przekór zasadzie "teoria swoje, a praktyka swoje". Prywatnie jestem mamą dwóch córek - Celiny i Klementyny. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, ale ważne są także moje pasje - rysunek, film, teatr - na które staram się również znaleźć czas. Chciałabym razem z mężem pojeździć na motocyklu - jak dotąd strach miał większe oczy, kto wie może uda się w najbliższej przyszłości.