Intensywny kurs angielskiego

Intensywny kurs angielskiego — Gliwice jako centrum językowe dla dzieci

Współcześnie nauka języków obcych jest kluczem nie tylko do poznania świata, ale także pomaga rozwijać wyobraźnię, a przy tym wpływa na zmysł obserwacji Twojego dziecka. Oferujemy rewelacyjny, efektywny i intensywny kurs angielskiego, oparty na wartościowych metodach poznawczych. Kierujemy się przede wszystkim elementami Porozumienia Bez Przemocy, czyli tak zwanym NVC, dzięki któremu uczniowie bardzo chętnie biorą udział w naszych zajęciach. Stawiamy na empatię, emocje, uważność oraz entuzjazm, jak również naukę poprzez rozrywkę.

Dynamiczna nauka angielskiego i szybkie zapamiętywanie

Nasi Podopieczni podczas intensywnego kursu angielskiego w Gliwicach mają możliwość stworzenia relacji z nauczycielem, który wprowadza ich w podstawy językowe, dając możliwość samorozwoju. Jeśli dziecko okazuje zainteresowanie zajęciami, wówczas szybciej przyswaja nowe informacje. Prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli lekcje, skupiają się na zabawie, dynamicznej komunikacji, a także mediacjach, które zachęcają uczniów do udziału w warsztatach.

Rozbudź dziecięcą wyobraźnię na intensywnym kursie angielskiego w Gliwicach!

Umysły dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują nie tylko różnorodności form nauki, ale także bodźców, a co za tym idzie — praktyki, zamiast chłodnych informacji w formie wykładów. W szkole języków obcych Home of Teddy w Gliwicach dbamy o ich zainteresowanie poprzez zajęcia inicjujące dyskusje, jak również pomysłowe zabawy pełne fantazji. Chcesz, aby Twoja pociecha nauczyła się języka, uczestnicząc w ciekawych lekcjach? Sprawdź nasz intensywny kurs angielskiego już dziś!