fbpx

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Chcesz, by Twój maluch zapoznawał się z zagranicznym słownictwem od najmłodszych lat? A może zależy Ci, by podszkolił swoje umiejętności, gdy już trochę podrośnie? Z pewnością spodoba Ci się nasz angielski dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy go dla osób mieszkających w Gliwicach, Żorach lub okolicznych miejscowościach. Prowadzimy kurs angielskiego w czterech grupach wiekowych. W każdej z nich stosujemy inne metody nauczania dostosowane do możliwości poznawczych młodych uczestników.

Pandas – dobry początek dla najmłodszych

Małe Pandy uczą się dwa razy w tygodniu tylko przez 30 minut i mają styczność z wieloma materiałami wizualnymi czy audio. Podczas kursów stosujemy metody, które skutecznie przyciągną ich uwagę, pozwolą połączyć naukę z zabawą i zapamiętać nowe informacje. Warto wiedzieć, że jeśli zapiszesz swoje dziecko na język angielski w tak wczesnym wieku, sprawisz, że później nauka obcej mowy będzie dla niego prostsza. Jest to związane z tym, że mózg młodego człowieka się wtedy intensywnie rozwija.

Grizzly Cubs — angażujące zajęcia dla maluchów

Angielski dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym prowadzimy w sposób dynamiczny tak, by skutecznie skupić ich uwagę podczas procesu edukacyjnego. Na tym etapie większość naszych uczestników umie już podstawy języka. Podczas kursu skupiamy się na tym, by ugruntować ich wiedzę oraz poszerzyć ją w interesujący dla dzieci sposób

Grizzly Youngsters — zajęcia w bezpiecznych warunkach

Kursy języka dla uczniów w wieku 12 – 16 lat prowadzimy swobodnie i z empatią. Tworzymy na lekcjach atmosferę akceptacji, która jest ogromnie ważna w trudnym okresie przemian, jaki przechodzą nastolatki. Podobnie jak w przypadku cykli Grizzly Cubs, zajęcia dla starszych dzieci trwają 60 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Polars – dla spragnionych wspaniałych rezultatów

Pomagamy też młodzieży powyżej 16 roku życia podnieść swój język angielski na taki poziom, by uczestnicy mogli śpiewająco zdać egzamin państwowy FCE lub CAE. Regularnie pracujemy nad umiejętnościami, które są niezbędne, by osiągnąć wysoki wynik.

Zapraszamy maluchy i młodzież, która chce swobodnie mówić w obcym języku!

Nasze kursy

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

2295
Anna
Kursy Pandas
30 minut 2 razy w tygodniu 5
Zapisz się
3105
Anna
Kursy Grizzly Youngsters
60 minut 2 razy w tygodniu 5
Zapisz się
3105
Anna
Kursy Grizzly Cubs
60 minut 2 razy w tygodniu 5
Zapisz się
3393 PLN
Anna
Kursy Polars
75 minut 2 razy w tygodniu 5
Zapisz się