?? Dzieci chętnie przychodzą na nasze zajęcia, gdyż wiedzą że będą zaakceptowane takie jakie są – bez żadnych warunków. 
Uczą się angielskiego w bezpiecznej przestrzeni emocjonalnej (nie są oceniane, porównywane, czy wyśmiewane), nie muszą zapracować na szacunek – mają go “z automatu”. Otrzymują wsparcie i przestrzeń do popełniania błędu i rozwijania się w indywidualnym tempie (nie wszyscy zapamiętują wszystko “już”, jednocześnie zapamiętywanie zarówno “już” jak i “póżniej” jest OK).
Nasi uczniowie otrzymują wsparcie, zarówno podczas trudnych dla nich momentów (jak konflikt, wybuch emocjonalny, zmęczenie, doświadczenie porażki) jak i podczas momentów radości (zapamiętane zdanie, wyśpiewana piosenka, wymówione trudne słówko, doświadczenie sukcesu). 
Potrafimy razem świętować i razem opłakiwać. Dzięki temu edukacja jest u nas relacją, a relacja edukacją. 

Nauka przez zabawę - angielski w Teddy School
Nauka przez zabawę – angielski w Teddy School

Dzieci czekają na nasze zajęcia, gdyż podczas ich trwania są angażowane za pośrednictwem piosenek, rymowanek i zdań do powtarzania. Dodatkowo częste stosowanie metody reagowania całym ciałem powoduje, iż treści prezentowane na zajęcia są lepiej zapamiętane. Dzieci są zanurzone w języku angielskim od początku pierwszych zajęć, a co za tym idzie ich język bierny, szybko zmienia się w czynny – jak drzewo, które najpierw wypuszcza korzenie, a dopiero później owocuje. Nasze metody pracy czyli teaching in empathy (uczenie w empatii) i dynamic English (dynamiczny angielski) to metody dające dzieciom bezpieczeństwo i ćwiczące sprawności językowe. Częste przerwy śródlekcyjne powodują, iż uczniowie odpoczywają i regenerują siły do dalszej pracy. Metody są stale dopracowywane i dodawane są do nich kolejne elementy najnowszych zdobyczy z dziedzin neurodydaktyki czy psychologii. Jesteśmy szkołą stale rozwijającą się, tak jak nasi uczniowie, my także chcemy uczyć się nowych trendów i wprowadzać je na zajęciach, stale zwiększając komfort pracy każdej ze stron zaangażowanej w edukację – dzieci, rodziców i nauczycieli. ??

? Zapraszamy na zajęcia dzieci (od 3 roku życia), młodzież i dorosłych

Zajęcia prowadzimy:
? Łabędy, ul. Przyszowska 67
? Łabedy, SP 38
? Łabędy SP 29
? Gliwice, SP 13
? Gliwice, SP 39
? Gliwice, PM 28
? Gliwice, SP 6
? Pilchowice, Zespół Szkolno – Przedszkolny
? Ziemięcice, Szkoła Podstawowa

? Edukacja to u nas relacja, widzimy naszych uczniów i są oni dla nas ważni

Zapisy ruszyły:
? Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – www.homeofbears.pl (zakładka KURSY)
? Za pośrednictwem naszego fangape’a na Facebook’u – poprzez messenger’a
? Za pośrednictwem numeru telefonu: 792-475-152