Nasza szkoła językowa znajduje się w Łabędach. Siedziba mieści się przy ul. Przyszowskiej 67. Daleko? Jeżeli jesteś z Gliwic, dodatkowo z centrum? Nie chcesz być taksówką swojego dziecka? Chcesz spędzać czas ze swoimi pociechami bawiąc się z nimi,  a nie spoglądając na nie za pośrednictwem lusterka samochodowego? Słyszymy, że czas spędzony z dzieckiem jest dla Ciebie ważny, dlatego to my przyjeżdżamy do Ciebie, do szkoły Twojego dziecka. 

Jak to wygląda organizacyjnie? Wynajmując salę szkolną prowadzimy w niej zajęcia językowe z naszymi grupami kursowymi. Jednocześnie bezpieczeństwo dzieci jest tutaj jednym z priorytetów, odbieranie ze świetlicy i zaprowadzanie tam dzieci po zajęciach to norma.

Oczywiście jeżeli bardziej pasują Ci zajęcia popołudniowe, zapraszamy do wybrania dogodnej dla Ciebie opcji. 

Inne udogodnienia? Pod każdą z placówek edukacyjnych, w których wynajmujemy sale lekcyjne są parkingi gdzie można swobodnie zostawić auto, aby odebrać dziecko z zajęć. Przy naszej siedzibie w Łabędach również znajduje się parking, a z niego bezpiecznie można przejść przez przejście dla pieszych na zajęcia językowe. 

Czy już wiesz, że nasza szkoła jest dla Ciebie? Spotkajmy się na naszych kursach językowych.

? Zapraszamy na zajęcia dzieci (od 3 roku życia), młodzież i dorosłych
Zajęcia prowadzimy:
? Łabędy, ul. Przyszowska 67
? Łabedy, SP 38
? Łabędy SP 29
? Gliwice, SP 13
? Gliwice, SP 39
? Gliwice, PM 28
? Gliwice, SP 6
? Pilchowice, Zespół Szkolno – Przedszkolny
? Ziemięcice, Szkoła Podstawowa
? Edukacja to u nas relacja, widzimy naszych uczniów i są oni dla nas ważni
Zapisy ruszyły:
? Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – www.homeofbears.pl (zakładka KURSY)
? Za pośrednictwem naszego fangape’a na Facebook’u – poprzez messenger’a
? Za pośrednictwem numeru telefonu: 792-475-152