Lekcje językowe dla najmłodszych to fantastyczny pomysł — pozwalają już w bardzo młodym wieku rozpocząć przygodę z poszerzaniem horyzontów. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że język angielski dla dzieci od postaw wymaga specjalnego zorganizowania zajęć. W tym artykule opowiemy Ci o tym, jak wyglądają kursy Pandas w szkole Home of Bears dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat – przekonaj się, że są świetnym przykładem efektywnej nauki!

Zajęcia angielskiego dla dzieci Pandas – bezpieczna przestrzeń i przyjazna atmosfera

Najmłodsi mają w sobie mnóstwo entuzjazmu do poznawania świata i nauki nowych zagadnień — aby za szybko ich nie zniechęcić, niezbędne jest odpowiednie podejście. W szkole Home of Bears w Gliwicach i w Żorach prowadzimy j. angielski dla dzieci zgodnie z energiami Teaching in empathy oraz Dynamic English. Co to znaczy w praktyce? Dostosujemy się do tempa przyswajania wiedzy, emocji oraz indywidualnych potrzeb przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Empatyczne podejście i unikanie stresujących czynników to filary, dzięki którym pobudzamy własną motywację i umożliwiamy swobodne zapoznanie z językiem obcym.

Home of Bears – nauka przez zabawę i dynamikę

Od malców w wieku przedszkolnym nie należy oczekiwać długiego czasu skupienia i wysokiej dyscypliny – w wieku 3-6 lat emocje małego człowieka dopiero się kształtują i rozwijają. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby wykorzystać do nauki ich naturalne pokłady energii! Kurs Pandas w Home of Bears opiera się na spotkaniach, podczas których przechodzimy płynnie od skupienia na nowych tematach do ćwiczenia przez zabawę. Dzięki temu zajęcia angielskiego dla dzieci pobudzają ciekawość i zachęcają do dalszych starań!

Wiemy także, że każda pociecha ma nieco inne tempo rozwoju oraz potrzeby. Nie są dla nas problemem również indywidualne zajęcia z angielskiego dla dziecka w wieku 3-6 lat. Podczas nich odrabiamy zaległości związane z nieobecnościami oraz przepracowujemy problematyczne zagadnienia pod czujnym okiem mentora. Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, poznaj bliżej kurs Pandas prowadzony w Home of Bears w Gliwicach lub Żorach i zapisz malca na zajęcia!